کتاب برندسازی در کسب و کار

کتاب برندسازی در کسب و کار - ترجمه دکتر روستا

۶۰

« فقط یک راه برای موفقیت در کسب و کار وجود دارد و آن هم خلق یک برند به یادماندنی و ثابت در ذهن مصرف کنندگان است ». کتاب برندسازی در کسب و کار که از کتاب های ترجمه شده ی دکتر روستا است، کل فرآیند برندسازی را با قدم هایی آسان برای رسیدن به شرایط مطلوب توضیح می دهد:

  • برند چیست؟
  • ادراک و احساس چه نقشی دارند؟
  • چگونه از پنج حس برای سوار شدن روی موج برند استفاده کنیم؟
  • با نام تجاری خودتان چگونه ارتباط برقرار کنید؟ و …

کتاب برندسازی در کسب و کار نوشته ی جیمز هاموند

بر طبق نظر تئوریسین ها « برند، ادراک کلی مصرف کننده در مورد شرکت، محصولات و خدمات است؛ در حالی که برندسازی کسب و کار نشان می دهد که شما به چه ابزاری برای خلق و مدیریت موفقیت برندها و افزایش منافع نیاز دارید. »

« جیمز هاموند » در این کتاب با نوشته ای بسیار سلیس، شفاف و ساختارمند با راهنمایی هایی بسیار ظریف به آرامی آخرین تفکرات در مورد برندسازی را به خوانندگان منتقل می کند.

این کتاب متفاوت است و برای سازمان های کوچک و متوسط نوشته شده است. کل کتاب بر اساس رویکردی عملی، عقلانی و واقع گرایانه نسبت به موضوعی است که توسط اکثر شرکت ها سوء برداشت شده است؛ به خصوص شرکت هایی که تصور می کنند برند پشت درهای بسته در جلسات فکری خاصی ایجاد می شود. یا برخی صاحبان بدشناس شرکتها که مبالغ بالایی را صرف ساخت لوگوی جدید یا ایجاد اصلاحات اساسی هویت شرکت می کنند قبل از اینکه بفهمند لوگوها به تنهایی نتیجه بخش نیستند.

این کتاب با به کارگیری حداقل واژگان فنی توضیح خواهد داد که چگونه با ایجاد هاله ی برند، برندی نیرومند بسازید. تا پایان کتاب، نه فقط برای برند موفق طرحی خواهید داشت، بلکه خواهید توانست بخش هایی از کسب و کار خود را شناسایی کنید که می توانید در آن ها ایده های نوآورانه در ساخت برند را در آن بخش ها به کار گیرید.