کتاب برد سریع در فروش و بازاریابی

کتاب برد سریع در فروش و بازاریابی - ترجمه دکتر روستا

۳۸۲

در کتاب برد سریع در فروش و بازاریابی که یکی از کتاب های ترجمه شده ی دکتر روستا است، استراتژی هایی اثبات شده و عملی در رابطه با بازاریابی و فروش ارائه می شوند که می توانند کسب و کار شما را تغییر دهند.

کتاب برد سریع در فروش و بازاریابی نوشته ی جکی جرویس

برای موفقیت در کسب و کار باید به دنبال جذب و حفظ مشتریان پول ساز باشید. این کتاب در جهت حفظ مشتری و کسب موفقیت در کسب و کار به شما راهکارهایی ساده و کوتاه به همراه مثال هایی از کارآفرینانی که این مسیرها را طی کرده اند و به نتایج دلخواه خود دست یافته اند ارائه می دهد.

برای بسیاری از صاحبان پرمشغله ی کسب و کار، زندگی چگونه است – شاید کشمکشی باشد که زمان یا انگیزه ای داشته باشند و کتابی را گردآوری کنند. این کتاب بر اساس همان چالش ها نوشته شده است و می خواهد با یک ساختار ساده، بدون استفاده از لغات تخصصی و فنی، با سوال و نقل قول هایی که کسب وکارتان را منتقل می کنند، ذهن شما را تحریک کرده و فرمول هایی برای ایجاد تغییر در کسب و کارتان ارائه می دهند.

با استفاده از این کتاب به راحتی می توانید آموزش ببینید و به سمت موفقیت پیش بروید

ایده های کوتاه

این کتاب شامل ۵۰ توصیه ی کوتاه در رابطه با:

  • حفظ مشتری و افزایش سود
  • جذب مشتریان بالقوه
  • ایجاد روابط کاری قوی
  • فروش بدون اجبار و تحمیل
  • بازاریابی شخصی برای کسب و کار خودتان

می باشد که به شما انگیزه می دهد برای آنچه که می خواهید بدان دست یابید تلاش کنید. هر کدام از توصیه های کوتاه موجود در این کتاب، یک مقدمه کوتاه در رابطه با یک ایده به شما ارائه می دهد. در ادامه چند سوال کوتاه برای انعکاس ایده در ذهن تان و فرمولی برای اجرای چند توصیه به همراه یک داستان در رابطه با موفقیت در انجام کارها و چند راهکار عملی به عنوان اقدامات سریع ارائه می شود.

خواندن سریع

این کتاب مطابق با ذهن شما طراحی شده است تا در صورت نیاز از آن الهام بگیرید.

نتایج سریع

این کتاب شامل نمونه هایی واقعی از توصیه های موجود هستند که به مدیران کسب و کارهای مختلف کمک کرده اند به نتایج دلخواهشان برسند. این ها راهکارهای اثبات شده ای هستند که می توانند در کسب و کارتان موثر واقع شوند.

از موفقیت بیشتر کسب و کارتان لذت ببرید!